AbroadaccessibilityAchmeaadditional-insuranceaddress-homeaeroplanealert-questionmarkAlternative Healthapp-storeapplearrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upAvatarballpointbar chartbasic insurancebijeenkomstblij_in_je_breinblindbonescalculatorcalender Chat chaticon-zoechevron-rightcircle-crossclockcollectiefcommunitycompany-infocross-signcrossdata-usagedental-insurancedeprecation-datelogo digiddip pendirectionsdocumentDownloadeducatiefeHerkenning logoEmailerror-signeuroexclamationeyeEyesfacebookFeetfilefilmfishfit_in_je_velflagformulierFysiotheraphygoed_voor_elkaarhandsHear And SpeakHomehospital-crossHospitalidealinfo-signinstagramlamplanguageslaptop Like Empty Like Full arrow-rightlinkedinlive_streamlocation markerlocationlogoloopmagicmailMedicinMegaphoneMental Healthmenumicrophoneminusmobilemoney-slicemost chosennew-windownoknote crossednote-moneyNotificationsok-signokpaint-rollerPassword HidePassword Showpayment-cardpayment-infopersonal-infoicons/ui/16/pointer/crosspin-exclamationicons/ui/16/pointer/homeicons/ui/16/pointer/succesicons/ui/16/pointer/question-markpinplay-storeplus-signpluspodcastPregnancyprettig_op_je_plekShapePrivate Messagingquestion-answerquestion-markquotereceiving moneyRemainingrssscaleSearchsendshaking-handssheetshield crossedshoppingcartSkinSmartphonespeakerspinnerster halfstarsuggestionswipeswitch-accounttagTeethtelephonethumb-downthumb-upthumbs-uptiptogetherToolsTransporttrashtwitteruploadUservideowarning-signwhatsappwijs_met_je_spijsyoutubeyoutube
action-block-cornerSquareSquare
Navigatie overslaan
De friesland logo
  • Werkgever
  • Zorgaanbieder
  • Over De Friesland
WerkgeverZorgaanbiederOver De Friesland
  • Inloggen met DigiD DigiD logo
  • Machtiging zorgzaken
  • Werkgever
  • Zorgaanbieder
  • Over De Friesland
  • Home
  • Verzekeringen

    Zorgverzekering

    • Onze zorgverzekeringen
    • Basisverzekering
    • Aanvullende verzekering
    • Tandartsverzekering
    • Collectieve verzekeringen
    • Zorgverzekering wijzigen
    • Bereken je premie

    Andere verzekeringen

    • Reisverzekeringen
    • Annuleringsverzekeringen
    • Aansprakelijkheidsverzekering
    • Autoverzekering
    • Woonverzekering
    • Schade reis declareren
    • Overige verzekeringen
  • Vergoedingen

    Meest gezocht

    • Alternatieve geneeswijzen
    • Bril en lenzen
    • Fysiotherapie
    • Mondzorg
    • Psychologische hulp
    • Zoek je vergoeding

    Meer informatie over

    • Voorwaarden
    • Declareren
    • Eigen risico
    • Toestemming of machtiging
  • Zorgwijzer

    Zorgwijzer

    • Mantelzorg
    • Pgb
    • Zorg in het buitenland
    • Zwanger
    • Naar Zorgwijzer

    Zelf regelen

    • Kraampakket aanvragen
    • Toestemming vervoer
    • Wachtlijstbemiddeling
    • Vind je zorgverlener
    • Zorgzoeker
  • Service & contact

    Zelf regelen en contact

    • Klantenservice
    • Betalen
    • Zorgpas
    • Veelgestelde vragen
    • Wijziging doorgeven
    • Mijn De Friesland DigiD logo

    Onze services

    • De Friesland App
    • Dokter Appke
    • Korting op brillen en lenzen
    • Gespreid betalen eigen risico
    • Bekijk alle services
  • Gezondheid en Zorg

    Thema's

    • Vitaal leven
    • Vitaal werken
    • Zorg in de regio
    • Zorg verbeteren
    • Zorg verzekerd
    • Gezondheid en zorg

    Samen Fitter

    • Samen Fitter
    • Vitaliteitstest
    • Korting met Samen Fitter

    Direct naar

    • Gewoon voor elkaar
  • Werkgever
  • Zorgaanbieder
  • Over De Friesland
Zoeken

Combinatie pgb en gecontracteerde zorg

Het is mogelijk om een combinatie te hebben van een Persoonsgebonden Budget (pgb) en gecontracteerde zorg. De verpleegkundige stelt dan één indicatie waarin het totaal aantal uren verpleging en/of verzorging staat.

Hoe werkt het?

Op het aanvraagformulier pgb geef je aan hoeveel van de geïndiceerde uren je in pgb wilt afnemen en hoeveel je wilt afnemen bij een gecontracteerde zorgaanbieder.

Het is belangrijk dat er één indicatiestelling plaatsvindt. Meldt dus altijd bij jouw zorgaanbieder of de wijkverpleegkundige dat je gebruik maakt van een pgb en/of gecontracteerde zorg voor verpleging en/of verzorging.

Heb je al een indicatie en toekenning pgb?

Als je al een indicatie en toekenning pgb heeft en je besluit daarna om gebruik te maken van een combinatie pgb en gecontracteerde zorg, dan kun je een wijzigingsformulier pgb invullen en naar ons versturen. Het is belangrijk dat de toegekende uren en minuten die zijn afgegeven in jouw toekenningsverklaring voldoende is om jouw zorg te kunnen regelen. Is je zorgvraag toegenomen dan kun je opnieuw een indicatie laten stellen door een wijkverpleegkundige (HBO niveau 5, BIG geregistreerd).

Je ontvangt van ons een nieuwe toekenningsverklaring waarop het aantal toegekende uren voor pgb staat.

Heb je een vraag?

(058) 291 38 27

Maandag t/m vrijdag: 08.30-17.00 uur.

Of mail ons via het contactformulier.

Naar het contactformulier

Zelf regelen

  • Contracten afsluiten
  • Pgb nota declareren
  • Verpleging en verzorging
  • Zorgverlener zoeken

Direct naar

  • Wat is een pgb
  • Verschil pgb en gecontracteerde zorg
  • Formulieren pgb
  • Reglement pgb
8.7 in het Klanttevredenheidsonderzoek
611.000 klanten gingen jou voor
Logo Independer met cijfer 8.3 in het midden Klantwaardering op Independer
  • privacy
  • disclaimer
  • cookies
  • veiligheid
  • toegankelijkheid
De Friesland is onderdeel van